Skip to main content

Kerkdiensten in de maand april

 

 7  april                        9.30 uur:  Ds. F. Schneider

               Ouderling van dienst:  Peter Slager

                                   Collecten:  1. Stichting Uma

                                                       2. Zusterconctact

14  april                     9.30 uur:  Ds. A. Siebenga

              Ouderling van dienst:  Jaap Augustijn

                                   Collecten:  1. Kerk

                                                       2. Stichting Schuilplaats

21  april                     9.30 uur:  Ds. A. W. Vos

              Ouderling van dienst:  Betske van Henten

                                   Collecten:  1. Kerk

                                                       2. Bangui

28 april                      9.30 uur:  Mevr. J. Gerkema - Mudde

              Ouderling van dienst:  Peter Slager

                                   Collecten:  1. Kerk

                                                       2. Red een kind

Kerkdiensten maart 2024

 3 maart                     9.30 uur:  Ds. M. Janssens

                 Ouderling van dienst:  Peter Slager

                                 Collecten:  1. Kerk
                                                 2. Voedselbank ‘t Gooi

10 maart                   9.30 uur:  Ds. H. van Veen

                Ouderling van dienst:  Jaap Augustijn

                                 Collecten:  1. Kerk
                                                 2. Zending

17 maart     Bidstond  voor gewas en arbeid

                                  9.30 uur:  Mevr. H. Rohm-van Veen

                 Ouderling van dienst:   Betske van Henten

                                 Collecten:  1. Kerk
                                                 2. Red een kind

24 maart                  9.30 uur:  Ds. K. T. de Jonge

               Ouderling van dienst:  Peter Slager

                                Collecten:  1. Kerk
                                                2. Medair

29 maart                  Goede Vrijdag

                              19.00 uur:  Ds. M. Janssens  

              Ouderling van dienst:  Jaap Augustijn

                              Collecten:  1. Kerk
                                              2.  Diaconie

               Viering van het Heilig Avondmaal

                                           Orgel  : Jan van Ree
                                         Lezing  :  Peter Slager
                                           Beam  :  Johan Jansen
                                        Stream :   Dirk van Henten

31 maart                   Pasen 

                             9.30 uur:  Ds. A. Siebenga

            Ouderling van dienst:  Betske van Henten

                            Collecten:  1. Zending
                                            2. Stichting Sizanani